int(4)

• Návštěva solné jeskyně

21.11.2023

Třída Beruška od 18. října navštěvuje pravidelně ksždou středu solnou jeskyni ve sportovním centru CDU. Návštěvy jeskyně mají příznivý vliv na posilování imunity a prevenci viróz. Při pobytu v jeskyni se provádějí různá dechová cvičení, děti si mohou hrát v solném pískovišti nebo relaxovat při poslechu hudby. Foto viz fotogalerie třídy Sluníčko.

• Strašidelná párty

2.11.2023

Naše školka byla v obležení nejrůznějších strašidel a kostlivců a spolu s Hopsalínem  jsme si užili spoustu zábavy, her a písniček. Nechyběl ani závěrečný průvod a ohňostroj. Více ve fotogalerii…

• Workshop ve třídě Ptáček

21.10.2023

Ve čtvrtek 19. 10. 2023 proběhl ve třídě Ptáček workshop Bramborka  - výtvarné a rukodělné dílny o bramborách.              Více ve fotogalerii.

Brambory Stock Vector od © yayayoyo 3419155

• Sportovní 50.

15.10.2023

Ve čtvrtek 12. 10. 2023 proběhla na zahradě MŠ a v Bělském lese „Sportovní 50.“ - odpoledne pro děti a rodiče. Tato akce byla uskutečněna k 50. výročí založení mateřské školy. Běžecký závod spolu s disciplínami, který děti plnily, byl nejprve ohrožen deštěm, ale nakonec se vše vydařilo. Děti si zadováděly na skákacích hradech, opekly si buřty a domů odnesly sladkou odměnu. Vše si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Tato akce byla podpořena z dotace ÚMOb-Jih.

• Školní výlet

22.6.2023

V úterý 20. 6. 2023 se celá naše školka (kromě malých dětí ze třídy Květinka) vypravila na pohádkový výlet do Hradce nad Moravicí. Zde jsme navštívili zámek, kde byla pro děti připravena pohádka O čarodějnici Xíxaře. Děti si ještě prohlédly výstavu královských kočárů a historických zbraní. Potom následovala krásná procházka zámeckou zahradou. Počasí nám velmi přálo a děti si výlet náležitě užily.

Fotogalerie>>>

I děti ze třídy Květinka si užili nádherný den. Vydali  se na dlouhou procházku Bělským lesem, kterou zakončili osvěžujícím nanukem.

Fotogalerie>>>

« Novější | Starší »