int(1)

• Velikonoční zlatice

21.3.2024

I v letošním roce jsou v našem městském obvodě zlatice, které nám připomínají příchod jara a velikonoční tradice. I naše školka se zapojila do tohoto projektu a děti ze třídy Ptáček vyzdobily zlatici v prostorách před nákupním střediskem Kotva. Tato iniciativa nejen že krásně ozdobila prostory náměstí, ale také přinesla radost a úsměvy kolemjdoucím.

Zajděte se taky podívat…

• Pohybový festival

21.3.2024

Dne 20.3.2024 se 6 předškolních dětí ze třídy Ptáček zúčastnily Pohybového festivalu MŠ Ostrava – Jih.

Děti závodily v běhu na 50 m, skok do dálky, hod plným míčem 1kg a také ve štafetovém běhu 6x50m.

V celkovém umístění jsme se umístili se dvěma dalšími školami na děleném 8 místě! J

Atmosféra v atletické hale byla příjemná a o zábavu se postarali Klauni z Balónkova.

Velká pochvala dětem.

Děkujeme také ZAHRADĚ DĚTÍ, spolku za zakoupení krásných triček a městskému obvodu Ostrava Jih, Atletickému klubu SSK Vítkovice a aktivním seniorkám za organizaci.

• Enviromentální workshop

15.3.2024

Ve středu 20. 3. 2024 se děti třídy Sluníčko zúčastní workshopu " Nejlépe u rybníka". Obsahem tohoto přírodovědného projektu jsou výchovně vzdělávací činnosti přibližující dětem ekosystém rybníku. Uvedené aktivity a činnosti mají za cíl nejen přiblížit dětem život u rybníka, ale také posílit jejich vztah k přírodě a vytvořit u nich citlivý přístup ke všemu živému.

Cena 60,- Kč

• Pohybový festival mateřských škol

15.3.2024

Ve středu 20. 3. 2024 proběhne v Atletické hale města Ostravy (Vítkovice)  Pohybový festival mateřských škol městského obvodu Ostrava- Jih 2024.

Premium Vector | Happy cute little boy run in marathon game

K reprezentaci naší mateřské školy na  byli vybráni ze třídy Ptáček 3 chlapci a 3 dívky, kteří vytvoří sportovní družstvo. Budou soutěžit v těchto disciplínách: Běh 50m, hod medicimbalem, skok z místa a smíšená štafeta 6x50m.

Budeme jim všichni držet palce!

• Pozvánka

8.3.2024