Poskytnuté dotace

Dotace Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání -

Šablony pro MŠ a ZŠ II

Mateřská škola je za  pojena do následné výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ II., kteráje určena pro mateřské a základní školy. V rámci výzvy jsou v šablonách přednastaveny konkrétní aktivity, které školy mohou realizovat.

Projekt s názvem „Podpora předškolního vzdělávání v MŠ Staňkova II“, s reg. č. „CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0010839“ je v naší MŠ opět využíván k personálnímu posílení pro netříleté děti formou chův, na podporu vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti polytechnického vzdělávání a matematické gramotnosti a na komunitně osvětová setkávání na téma usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ.

Celkové způsobilé výdaje projektu činí 947 164,- Kč. Projekt je v etapě realizace od 1. 1. 2019 do 31. 12. 2020.

Dotace poskytnuté statutárním městem Ostrava                                                                     Statutární město Ostrava | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Dotace pro rok 2020 - Malujeme a sportujeme po celý rok - poskytnutá dotace ve výši 40.000,-

___________________________________________________________________________________________________________

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

---infopanel---

MŠ Staňkova 33